Prekių katalogas

Prekių grąžinimo sąlygos

 • Prekei suteikiamas garantinis laikotarpis, nurodytas garantinėje kortelėje arba pirkimo dokumente, skaičiuojant nuo pardavimo datos.

  Užsakomos, gaminamos pagal individualų užsakymą, matuojamos, ilgos prekės (pvz. markizės) ir atsarginės dalys NEGRĄŽINAMOS.

  Užsakymas, pagal kurį prekės užsakomos iš anksto ir jų nėra UAB „Kemperių įranga“ sandėlyje, toliau vadinamas „Spec. Užsakymu“. Prekės pagal “Spec. užsakymus” užsakomos tik užsakymą pateikus elektroniniu paštu, kitu rašytiniu būdu arba po preke el.puslapyje yra parašyta "PREKĖ UŽSAKOMA PAGAL SPEC.UŽSAKYMĄ". Užsakytos pagal “Spec. užsakymus” prekės negali būti vienašališkai grąžintos pardavėjui – UAB Kemperių įraga. Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamų prekių. Grąžinimo sąlygos priklauso nuo pardavėjo tiekėjo, iš kurio buvo užsakinėjamos prekės, grąžinimo sąlygų. Prekėms pagal “Spec. užsakymus” gali galioti kitos ir papildomos užsakymo, atsiskaitymo ir prekių grąžinimo sąlygos, - pirkėjas su jomis turi galimybę susipažinti iš anksto prieš užsakant ir su šiomis sąlygomis sutinka. 

  KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS
  Prekė gali būti grąžinama atgal per 14 kalendorinių dienų nuo įsigijimo dienos ar nuo prekių pristatymo dienos. Prieš grąžinant prekę būtina informuoti elektroniniu paštu info@kemperiuiranga.lt

  Grąžinama prekė turi atitikti šiuos reikalavimus:
  - Nepažeistos pakuotės, nepažeistos etiketės, nepažeistos apsauginės plėvelės.
  - Prekė yra nenaudota ir nesugadinta.
  - Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija.
  - Su preke pateikiami prekės įsigijimo dokumentai.
  - Grąžinant prekę per kurjerį prekės pristatymo paslauga pirmyn ir atgal nėra kompensuojama.

  Grąžinant parduotuvėje pirktą prekę, paprašysime pateikti laisvos formos raštišką prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, prekė, prekės kodas, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

  Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.
  Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).
  Grąžinant kokybiškas prekes, Pirkėjui tenka visos su jų grąžinimu susijusios transportavimo išlaidos.
  Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už prekių supakavimą.
   

  Grąžinamą prekę prašome išsiųsti arba pristatyti žemiau nurodytu būstinės adresu:
  UAB "KEMPERIŲ ĮRANGA"
  Galnės g.8, Vainutas, Šilutės r. LT-99432

  Informuokite apie prekės grąžinimą el. laišku info@kemperiuiranga.lt arba susisiekite telefonu +370 679 45912 

   PASTABA! Nesiųskite prekių per PAŠTO SIUNTAS ir į SIUNTŲ TERMINALUS. Pašto siuntomis arba į siuntų terminalus išsiųstos prekės nebus atsiimtos ir grįš atgal siuntėjui.